جستجوی پیشرفته
جستجو در گارد گوشی
بر اساس بر اساس نوع کالا
لوازم جانبی موبایل
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

گارد گوشی

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید انواع گارد | فروش انواع گارد | فروشگاه اینترنتی انواع گارد

گوشی های تلفن همراه از جمله گرانقیمت ترین ابزار های مصرفی ساخته شده توسط بشر می باشند، لذا حفظ و نگهداری از این کالای پر مصرف امری طبیعی می باشد و هر یک از کاربران گوشی های موبایل می بایست جهت جلوگیری از آسیب دیدن گوشی های موبایل از کالاهای محافظتی استفاده نمایند.

محصولات گوناگونی جهت حفاظت از گوشی های موبایل تولید شده اند که کاربران بنا بر نیازشان می توانند از آن ها استفاده نمایند. یکی از پرکاربرد ترین و با صرفه ترین کالا های محافظتی گوشی های موبایل، قاب های محافظ گوشی می باشند، اکثر قاب های محافظ گوشی از مواد پلاستیکی ساخته می شوند که به خوبی می توانند از گوشی موبایل محافظت نمایند.گاردهای محافظ گوشی تلفن همراه در ابعاد و طرح های گوناگونی به نحوی طراحی و تولید می شوند که متناسب با گوشی های تلفن همراه باشند و کاربران بتوانند بنا بر سلیقه شخصی خودشان یکی از آن ها را برای گوشی موبایلشان تهیه نمایند و از آن استفاده نمایند.

 

 

همان طور که اشاره شد یکی از کالا های محافظت کننده از گوشی های موبایل، گارد های محافظ می باشند لذا باید به این نکته اشاره نمود تنها کاربرد قاب های محافظ، حفاظت از گوشی های موبایل نمی باشد و قاب ها گوشی موبایل می توانند جلوه خاص و منحصر به فردی را به گوشی موبایل کاربران ببخشد و باعث شود گوشی موبایل کاربر زیبا تر شود.

قاب های محافظ گوشی می توانند از پشت گوشی موبایل و لبه های جانبی گوشی محافظت نمایند و مانع از آسیب دیدن بدنه گوشی و لنز دوربین و سایر قسمت های گوشی شوند.در طراحی اکثر قاب های گوشی لبه های جانبی گارد ها کمی بلند می باشند تا در صورتی که گوشی تلفن همراه بر روی زمین بیافتد از صفحه نمایش گوشی نیز محافظت نماید.

قاب های محافظ گوشی موبایل به چند دسته تقسیم می شوند:

گاردهای محافظ ساده:

این دسته از گاردهای محافظ به طور کل فاقد طراحی و ساختار منحصر به فرد می باشند و معمولا از جنس پلاستیک فشرده می باشند.

گارد های فانتزی:

این دسته از گاردها بر خلاف گارد های ساده از طراحی منحصر به فردی بهره می برند و کاربرانی که می خواهند گوشی موبایلشان جلب توجه نمایند می توانند از این دسته قاب های محافظ استفاده نمایند.

گارد های ژله ای:

این دسته از گاردهای همان طور که از نام آنها نمایان است از جنس پلاستیک می باشند و نسبت به سایر گارد ها از انعطاف پذیری بالا تری برخوردار می باشند

گاردهای سلیکونی:

این دسته از گارد های محافظ از جنس سلیکون می باشند و بر روی بدنه این قاب ها جای اثر انگشت و لک نمی ماند و کاربر به آسانی می تواند آن را تمیز کند.

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()