جستجوی پیشرفته
بر اساس بر اساس نوع کالا
لوازم جانبی موبایل
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

گلس گوشی

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید انواع گلس | فروش انواع گلس | فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی موبایل

انواع گلس

با پیشرفت علم و هوشمند سازی گوشی های تلفن همراه با گذشت زمان ابعاد صفحه نمایش گوشی های تلفن بزرگتر شد به گونه ای که کاربران از تماشای عکس و فیلم ها  بر روی صفحه نمایش گوشی تلفن همراهشان لذت ببرند، در همین راستا به دلیل کاربردی تر شدن گوشی های موبایل، بر قیمت این محصولات دیجیتال افزوده شد، بنابراین حفظ و نگهداری صفحه نمایش گوشی های موبایل از آسیب های فیزیکی امری طبیعی و الزامی می باشد.

از جمله کالاهای محافظتی تولید شده جهت حفاظت صفحه نمایش گوشی های موبایل از خط و خش و صدمات فیزیکی، گلس های محافط صفحه نمایش هستند.گلس یا همان محافظ صفحه می تواند به خوبی از آسیب رسیدن به صفحه نمایش جلوگیری نماید،گلس ها به طور کلی به 3 دسته تقسیم می شوند; دسته اول گلس های صاف و مسطح می باشند و قادرند به طور کامل از صفحات نمایش گوشی های موبایل صاف محافظت نمایند، دسته دوم گلس های لبه خم می باشند که این دسته از گلس ها قادرند از صفحات نمایش لبه خم محافظت نمایند، دسته سوم گلس های privacy هستند این دسته از گلس ها قابلیت محدودیت دید را دارد بدین معنا که در صورتی صفحه نمایش قابل دیدین و خوانا می باشد که صفحه نمایش رو بروی کاربر باشد در غیر این صورت صفحه نمایش دیده نمی شود.

همانطور که اشاره شد با پیشرفت علم در زمینه تکنولوژی و هوشمندسازی ابزار ها، گوشی های تلفن همراه نیز مانند سایر کالا های مصرفی دارای قابلیت های متنوعی شدند،یکی از قابلیت های پدیدار شده در گوشی های موبایل، صفحات نمایش بزرگ و لمسی ای می باشد که بر روی گوشی های هوشمند دیده می شود. 

صفحات نمایش گوشی های تلفن همراه از جمله قطعات گران قیمت گوشی های موبایل می باشند و درصورتی که به صفحه نمایش آسیبی وارد شود، کاربر می بایست هزینه هنگفتی را برای تعمیر آن بپردازد، در همین راستا کمپانی های گوناگونی جهت محافظت از صفحه نمایش گوشی های موبایل، به طراحی و تولید محصولات محافظتی پرداخته اند.

استفاده از گلس ها از جمله مهمترین و با صرفه ترین روش های محافظت از صفحهات نمایش گوشی های تلفن همراه می باشند،گلس های موبایل از جنس شیشه و پلاستیک می باشند که پس از قرارگیری در فرایند های تولیدی به ورق های نازکی تبدیل می شوند که قادرند بر روی صفحه نمایش موبایل چسبانده شوند، به طور کلی ضخامت گلس های محافظ بین 0.2 میلیمتر الی0.35 میلیمتر می باشند.

دسته بندی گلس ها بر اساس نحوه چسبیدن آن ها به صفحه نمایش گوشی تلفن همراه

گلس های دور چسب

این دسته از گلس ها همانطور که از نام آنها مشخص است دور چسب می باشند بدین معنا که لبه های کناری گلس دارای حالت چسبانندگی می باشد و سایر قسمت های گلس فاقد قابلیت چسبانندگی می باشند.

گلس های فول چسب

این دسته از گلس ها همان طور که از نامشان مشخص است برخلاف دسته گلس های دور چسب، به طور کامل دارای قابلیت چسبانندگی می باشند و به خوبی بر روی صفحه نمایش قرار می گیرند و از آن محافظت می نمایند.

کمپانی های سازنده گلس های محافظتی علاوه بر طراحی و تولید گلس های صفحه نمایش گوشی در زمینه طراحی و تولید گلس های محافظ لنز دوربین گوشی و گلس محافظ ساعت نیز فعالیت دارند،همان طور که مستحضر هستید دوربین گوشی های موبایل از جمله حساس ترین قطعات موجود در گوشی های تلفن همراه می باشند لذا محافظت از آن ها نیز امری واجب می باشد، در همین راستا کاربران می توانند جهت محافظت از لنز دوربین های گوشی تلفن همراه از لنز های محافظ دوربین استفاده نمایند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()