جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

هولدر بیسوس

10 / 10
از 1 کاربر

با گذر زمان و نیاز افراد به موبایل و همراه داشتن موبایل با خودشان رفته رفته نیاز به خرید لوازم جانبی موبایل نیز افزایش یافت.

موبایل ها این روزها دستیار همه فن حریف ما شده اند. ما در زمان رانندگی نیز از Gps  موبایل یا مسیریاب گوشی استفاده میکنیم . مسیریابها بسیار نرم افزارهای کاربردی و عالی هستند برخی فکر  میکنند صرف بلد بودن مسیر دیگر نیازی به استفاده از مسیریاب ندارند اما این باور اشتباه است چون ما با استفاده از مسیریاب ها از اطلاعات بسیار بروز و لحظه ای خبردار می شویم. مسیریاب ها اطلاعات را بصورت لحظه ای از ماهواره ها میخوانند و این باعث خواهد شد حتی اگر مسیری را بلد هستیم هم در ترافیک نمانیم یا کمتر بمانیم.

اگر شما از هولدر موبایل یا پایه نگهدارنده موبایل اسستفاده کنید، نباید نگران استفاده از موبایل هنگام رانندگی باشید زیرا شما قبل از حرکت کردن کافییست گوشی خود را روی پایه نگهدارنده گوشی قراردهید و با زدن آدرس مقصد تا اخر مسیر براحتی به مسیر ادامه دهید و فقط تمرکزتان به رانندگی باشد.

شرکت بیسوس یا باسئوس، انواع بسیار زیادی از پایه نگهدارنده موبایل و هولدر موبایل دارد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

هولدر بیسوس | پایه نگهدارنده بیسوس | پایه نگهدارنده باسئوس

راهنمای خرید پایه نگهدارنده گوشی موبایل:

هولدر موبایل و پایه نگهدارنده گوشی از لحاظ اتصال به گوشی و از لحاظ اتصال به خودرو قابل دسته بندی است و شما برای خرید هولدر موبایل با توجه به نوع گوشی خود می توانید یکی از انواع پایه نگهدارنده گوشی را انتخاب کنید.

هولدرهای موبایل از لحاظ اتصال به گوشی به انواع هولدر مگنتی یا آهنربایی، هولدر کشویی بر اساس وزن گوشی، هولدر گیره ای و هولدر اتوماتیک تفکیک می شوند.

اطلاعات لازم برای خرید هولدر آهنربایی:

-هولدر موبایل آهنربایی یا همان هولدر موبایل مگنتی:

این هولدرها دارای آهنربای بسیار قوی هستند و در داخل بسته هولدر موبایل، یک پد فلزی کوچک با ظاهر زیبا که ممکن است با چرم و سیلیکون و ... روی آنها پوشیده شده باشد قرار دارد. فلزهای هلدر را میتوان پشت گوشی موبایل یا روی گارد محافظ گوشی چسباند.

خود پایه نگهدارنده گوشی موبایل نیز در داخل خودرو قرار میگیرد، در نتیجه زمانی که سوار خودرو می شوید فقط گوشی را روی هولدر گوشی می گذارید و هولدر با مگنتی که دارد به گوشی متصل میشود.

نکته مهمی که هنگام خرید هولدر موبایل باید در نظر بگیرید کیفیت ساخت و قدرت آهنربای هولدر است.

ما در بازرگانی 414 همیشه در تلاش بوده و هستیم تا با کیفیت ترین و بهترین هولدرهای موبایل را از بهترین برندها و خوش ساخت ترین آنها گرد هم آوریم در این لینک می تونید انواع هولدر مغناطیسی یا آهنربایی را ببینید.

هولدر موبایل کششی

هولدر کششی:

هولدر موبایل کشویی به هولدرهایی گفته می شود که از بقل بصورت کششی باز می شوند و گوشی را از قسمت کناره ها در دو طرف نگه می دارند.

این مدل هولدرهای موبایل هم هولدر دریچه کولری دارند که از طریق دریچه کولر خودرو متصل می شوند و هم بصورت داشبوردی که با چسبانده شدن به داشبورد و یا روی شیشه قابل نصب و استفاده هستند.

هولدر موبایل کشویی:

در این مدل هولدرموبایل، گوشی از بالا داخل هولدر قرار میگیرد و بصورت کشویی و بر اساس وزن و سایز گوشی که داخل هولدر قرار می گیرد هولدر بسته تر و یا باز تر می شود. کار کردن با این مدل پایه نگهدارنده گوشی بیسوس یا سایر برندها راحت است و با یک دست می توان گوشی را گذاشت یا برداشت.

هولدر موبایل اتوماتیک:

این هولدرها که جز آخرین و جدیدترین سری از خانواده پایه های نگهدارنده موبایل هستند بصورت خودکارو اتوماتیک وقتی گوشی رویشان گذاشته می شود به صورت اتوماتیک و خودکار بسته میشوند و گوشی را نگه میدارد.

هولدر وایرلس شارژ:

این هولدر ها با قابلیت شارژ وایرلس برای گوشی هایی که قابلیت شارژ وایرلس دارند طراحی شده است و زمانی که گوشی را روی آن قرار دهید و شارژ نداشته باشد شروع به شارژ کردن گوشی نیز می کند این قابلیت بیشتر در مدلهای کشویی و اتوماتیک دیده می شود.

برند بیسوس یا باسئوس تنوع بسیار زیاد و همچنین با کیفیتی از انواع مدلهای ذکر شده در بالا را دارد  برای خرید هولدر موبایل باسئوس (بیسوس) می توانید به فروشگاههای معتبر سطح شهر خود رفته و آن ها را تهیه کنید و یا از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

بازرگانی 414 تنوع بسیار زیاد و کاملی از هولدرو پایه نگدارنده های موبایل دارد، برندهایی مثل بیسوس، جوی روم، توتو، راک و ... دارد.

اگر می خواهید با خیال راحت لوازم جانبی موبایل را تهیه کنید بازرگانی 414 با ارائه گارانتی 414 خیال شما را از نظر کیفیت و تعویض کالاها راحت کرده و شما می توانید از مجموعه بازرگانی 414 یا نمایندگان فعال ما در سطح کشور محصول مورد نظرتان را خریداری کنید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()