جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

گارد جور برند

10 / 10
از 1 کاربر
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید گارد جور برند| فروش گارد جور برند| فروشگاه اینترنتی گارد جور برند

بسیاری از کمپانی های بزرگ تولید کننده لوازم جانبی موبایل وقتی در ارزیابی های خود مدلی از گارد را موفق آمیز می بینند آن را در ابعاد گسترده و برای انواع مختلفی از گوشی های هوشمند تولید می کنند. گارد های جور برند، گاردهایی هستند که درصد فروش آنها بسیار بالاست زیرا کمپانی هایی که سالها در زمینه تولید قاب فعالیت می کنند این قاب ها در چند مرحله آزمایش کرده اند و بالاترین کیفیت را برای آنها در نظر می گیرند از این رو مخاطبین بسیار زیادی برای خرید قاب یا محافظ ترجیح می دهند تا از گاردهای جور برند استفاده کنند.

گارد های محافظ گوشی های تلفن همراه از جمله محصولاتی می باشند که می توانند تا حدودی از گوشی موبایل در برابر آسیب های فیزیکی ای نظیر ضربه، خط و خش و سایر آسیب های فیزیکی محافظت نمایند.

 بازرگانی 414 با استفاده از تجربه خود در سالیان متمادی و بررسی نیاز های مشریان و آنالیز مارکت موبایل در سطح گسترده و بررسی نیازهای کاربران نهایی به این مهم نیز دست یافته است که داشتن گارد جور برای کسبه عزیز در فروشگاه یک امتیاز بزرگ محسوب میشود.

همانطور که شما همکاران عزیز میدانید داشتن گارد جور در فروشگاه بسیار حایز اهمیت است و از قدیم هم جور بودن جنس پیشنهاد کسبه قدیم بوده است، هر کدام از فروشگاه های موبایل فروشی در سطح کشور یک روش کار را بر میگزینند، بعنوان مثال برخی از مغازه های موبایل فروشی نماینده یکی از برندها می شوند و بعضی تمام برندهای گوشی را کار می کنند.

ازین رو داشتن گاردی که جور باشد، بدین معنا که تمام مدلهای برندها را دربربگیرد دو حسن بزرگ دارد:

1) اینکه مشتری که به شما مراجعه می کند همیشه برایش گارد دارید.

2) زیبایی فروشگاه شما که رگال هایتان از یک نوع گارد و پک چیده شود باعث اعتبار زیبایی و حس اطمینان و جوری جنس به مشتری می دهد.

لذا به کسبه عزیز و همکار پیشنهاد می شود همیشه یک یا دو مدل گارد محافظ جور در فروشگاه هایشان موجود کنند.

همانطور که می دانید منظور از گارد جور این است که مدل لیست کاملی داشته باشد . به عنوان یکی از سری گاردهای جور مجموعه  414 گارد هوانمین Huanmin است که مدل لیست کاملی دارد و در رنگ بندی های پرفروش موجود است.

ما در مجموعه 414 سعی کرده ایم گاردهای جور با قیمت مناسب و کیفیت عالی گرداوری کنیم تا کسبه عزیز بتوانند با ارایه آن به مشتری رضایت مشتری خود را فراهم کنند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()